Moscow Cinema Loader

Ընթացիկ ֆիլմեր

Ֆիլմացանկ

  • Հատուկ գին

    Այսօր 30.01

  • Հատուկ գին

    Վաղը 31.01

  • Հատուկ գին

    Չրք. 01.02

  • Պրեմիերա

    Հնգ. 02.02

  • Ուրբ. 03.02

  • Շբթ. 04.02

  • Կրկ. 05.02

Ֆիլմացանկը դեռևս ցուցադրված չէ

Սպասվող ֆիլմեր
Ժամ Անվանում Դահլիճ Ցուցադրման լեզու Տարիք Արժեք
10:30 10:30 Ավատար․ Ջրի ուղին Ավատար․ Ջրի ուղին Կարմիր դահլիճ 1000 ֏ 12 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 12+ 1000 ֏
11:00 11:00 Զարմանահրաշ Մորիսը Զարմանահրաշ Մորիսը Կապույտ դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 6+ 1000 ֏
11:45 11:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
12:45 12:45 Մի անգամ դպրոցում Մի անգամ դպրոցում Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
13:00 13:00 Ինիշերինի Բանշիները Ինիշերինի Բանշիները Կապույտ դահլիճ 1000 ֏ 16 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 16+ 1000 ֏
13:45 13:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
14:00 14:00 Իմ ծովահենային հարսանիքը Իմ ծովահենային հարսանիքը Կարմիր դահլիճ 1000 ֏ 18 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 18+ 1000 ֏
15:00 15:00 Մի անգամ դպրոցում Մի անգամ դպրոցում Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
15:15 15:15 Բաբելոն Բաբելոն Կապույտ դահլիճ 1500 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 1500 ֏
15:45 15:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 1500 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1500 ֏
16:15 16:15 Օպերացիա «Ֆորտունա»․Հաղթելու արվեստը Օպերացիա «Ֆորտունա»․Հաղթելու արվեստը Կարմիր դահլիճ 1500 ֏ 18 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 18+ 1500 ֏
17:00 17:00 Դասարանցիները Դասարանցիները Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 12 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 12+ 1000 ֏
17:45 17:45 Գարուն ա Գարուն ա Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 2000 ֏
18:30 18:30 Զարմանահրաշ Մորիսը Զարմանահրաշ Մորիսը Կարմիր դահլիճ 2000 ֏ 6 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 6+ 2000 ֏
19:00 19:00 Իմ ծովահենային հարսանիքը Իմ ծովահենային հարսանիքը Կապույտ դահլիճ 2000 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 2000 ֏
19:15 19:15 Իշխանություն II Իշխանություն II Կապույտ փոքր դահլիճ 1500 ֏ 16 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 1500 ֏
19:45 19:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 2000 ֏
20:15 20:15 Ինիշերինի Բանշիները Ինիշերինի Բանշիները Կարմիր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 16+ 2000 ֏
21:00 21:00 Բաբելոն Բաբելոն Կապույտ դահլիճ 2000 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 2000 ֏
21:15 21:15 Իշխանություն II Իշխանություն II Կապույտ փոքր դահլիճ 1500 ֏ 16 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 1500 ֏
21:30 21:30 Անքնություն Անքնություն Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 2000 ֏
22:30 22:30 Ինիշերինի Բանշիները Ինիշերինի Բանշիները Կարմիր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 16+ 2000 ֏
Ժամ Անվանում Դահլիճ Ցուցադրման լեզու Տարիք Արժեք
10:30 10:30 Ավատար․ Ջրի ուղին Ավատար․ Ջրի ուղին Կարմիր դահլիճ 1000 ֏ 12 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 12+ 1000 ֏
11:00 11:00 Զարմանահրաշ Մորիսը Զարմանահրաշ Մորիսը Կապույտ դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 6+ 1000 ֏
11:45 11:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
12:45 12:45 Մի անգամ դպրոցում Մի անգամ դպրոցում Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
13:00 13:00 Իմ ծովահենային հարսանիքը Իմ ծովահենային հարսանիքը Կապույտ դահլիճ 1000 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 1000 ֏
13:45 13:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
14:00 14:00 Ինիշերինի Բանշիները Ինիշերինի Բանշիները Կարմիր դահլիճ 1000 ֏ 16 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 16+ 1000 ֏
15:00 15:00 Մի անգամ դպրոցում Մի անգամ դպրոցում Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
15:15 15:15 Բաբելոն Բաբելոն Կապույտ դահլիճ 1500 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 1500 ֏
15:45 15:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 1500 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1500 ֏
16:15 16:15 Օպերացիա «Ֆորտունա»․Հաղթելու արվեստը Օպերացիա «Ֆորտունա»․Հաղթելու արվեստը Կարմիր դահլիճ 1500 ֏ 18 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 18+ 1500 ֏
17:00 17:00 Դասարանցիները Դասարանցիները Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 12 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 12+ 1000 ֏
17:45 17:45 Գարուն ա Գարուն ա Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 2000 ֏
18:30 18:30 Զարմանահրաշ Մորիսը Զարմանահրաշ Մորիսը Կարմիր դահլիճ 2000 ֏ 6 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 6+ 2000 ֏
19:00 19:00 Իմ ծովահենային հարսանիքը Իմ ծովահենային հարսանիքը Կապույտ դահլիճ 2000 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 2000 ֏
19:15 19:15 Իշխանություն II Իշխանություն II Կապույտ փոքր դահլիճ 1500 ֏ 16 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 1500 ֏
19:45 19:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 2000 ֏
20:15 20:15 Ինիշերինի Բանշիները Ինիշերինի Բանշիները Կարմիր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 16+ 2000 ֏
21:00 21:00 Բաբելոն Բաբելոն Կապույտ դահլիճ 2000 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 2000 ֏
21:15 21:15 Իշխանություն II Իշխանություն II Կապույտ փոքր դահլիճ 1500 ֏ 16 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 1500 ֏
21:30 21:30 Անքնություն Անքնություն Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 2000 ֏
22:30 22:30 Ինիշերինի Բանշիները Ինիշերինի Բանշիները Կարմիր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 16+ 2000 ֏
Ժամ Անվանում Դահլիճ Ցուցադրման լեզու Տարիք Արժեք
11:00 11:00 Զարմանահրաշ Մորիսը Զարմանահրաշ Մորիսը Կապույտ դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 6+ 1000 ֏
11:45 11:45 Ինիշերինի Բանշիները Ինիշերինի Բանշիները Կարմիր դահլիճ 1000 ֏ 16 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 16+ 1000 ֏
12:00 12:00 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
12:45 12:45 Դասարանցիները Դասարանցիները Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 12 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 12+ 1000 ֏
13:00 13:00 Իմ ծովահենային հարսանիքը Իմ ծովահենային հարսանիքը Կապույտ դահլիճ 1500 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 1500 ֏
13:45 13:45 Գարուն ա Գարուն ա Կարմիր փոքր դահլիճ 1000 ֏ 16 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 1000 ֏
15:00 15:00 Մի անգամ դպրոցում Մի անգամ դպրոցում Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
15:15 15:15 Ավատար․ Ջրի ուղին Ավատար․ Ջրի ուղին Կապույտ դահլիճ 2000 ֏ 12 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 12+ 2000 ֏
15:45 15:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 1500 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1500 ֏
16:00 16:00 Օպերացիա «Ֆորտունա»․Հաղթելու արվեստը Օպերացիա «Ֆորտունա»․Հաղթելու արվեստը Կարմիր դահլիճ 2000 ֏ 18 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 18+ 2000 ֏
17:00 17:00 Դասարանցիները Դասարանցիները Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 12 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 12+ 1000 ֏
17:45 17:45 Գարուն ա Գարուն ա Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 2000 ֏
18:15 18:15 Զարմանահրաշ Մորիսը Զարմանահրաշ Մորիսը Կարմիր դահլիճ 2500 ֏ 6 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 6+ 2500 ֏
19:00 19:00 Իմ ծովահենային հարսանիքը Իմ ծովահենային հարսանիքը Կապույտ դահլիճ 2500 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 2500 ֏
19:15 19:15 Իշխանություն II Իշխանություն II Կապույտ փոքր դահլիճ 1500 ֏ 16 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 1500 ֏
19:45 19:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 2000 ֏
21:00 21:00 Բաբելոն Բաբելոն Կապույտ դահլիճ 2500 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 2500 ֏
21:15 21:15 Իշխանություն II Իշխանություն II Կապույտ փոքր դահլիճ 1500 ֏ 16 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 1500 ֏
21:30 21:30 Անքնություն Անքնություն Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 2000 ֏
22:00 22:00 Ինիշերինի Բանշիները Ինիշերինի Բանշիները Կարմիր դահլիճ 2500 ֏ 16 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 16+ 2500 ֏
Ժամ Անվանում Դահլիճ Ցուցադրման լեզու Տարիք Արժեք
11:00 11:00 Զարմանահրաշ Մորիսը Զարմանահրաշ Մորիսը Կապույտ դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 6+ 1000 ֏
11:45 11:45 Ինիշերինի Բանշիները Ինիշերինի Բանշիները Կարմիր դահլիճ 1000 ֏ 16 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 16+ 1000 ֏
12:00 12:00 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
12:45 12:45 Դասարանցիները Դասարանցիները Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 12 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 12+ 1000 ֏
13:00 13:00 Իմ ծովահենային հարսանիքը Իմ ծովահենային հարսանիքը Կապույտ դահլիճ 1500 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 1500 ֏
13:45 13:45 Գարուն ա Գարուն ա Կարմիր փոքր դահլիճ 1000 ֏ 16 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 1000 ֏
15:00 15:00 Մի անգամ դպրոցում Մի անգամ դպրոցում Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 6 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1000 ֏
15:15 15:15 Ավատար․ Ջրի ուղին Ավատար․ Ջրի ուղին Կապույտ դահլիճ 2000 ֏ 12 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 12+ 2000 ֏
15:45 15:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 1500 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 1500 ֏
16:00 16:00 Օպերացիա «Ֆորտունա»․Հաղթելու արվեստը Օպերացիա «Ֆորտունա»․Հաղթելու արվեստը Կարմիր դահլիճ 2000 ֏ 18 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 18+ 2000 ֏
17:00 17:00 Դասարանցիները Դասարանցիները Կապույտ փոքր դահլիճ 1000 ֏ 12 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 12+ 1000 ֏
17:45 17:45 Գարուն ա Գարուն ա Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 2000 ֏
18:15 18:15 Զարմանահրաշ Մորիսը Զարմանահրաշ Մորիսը Կարմիր դահլիճ 2500 ֏ 6 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 6+ 2500 ֏
19:00 19:00 Իմ ծովահենային հարսանիքը Իմ ծովահենային հարսանիքը Կապույտ դահլիճ 2500 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 2500 ֏
19:15 19:15 Իշխանություն II Իշխանություն II Կապույտ փոքր դահլիճ 1500 ֏ 16 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 1500 ֏
19:45 19:45 Վայրենի տատին Վայրենի տատին Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 6 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 6+ 2000 ֏
21:00 21:00 Բաբելոն Բաբելոն Կապույտ դահլիճ 2500 ֏ 18 + Կապույտ դահլիճ Ռուսերեն 18+ 2500 ֏
21:15 21:15 Իշխանություն II Իշխանություն II Կապույտ փոքր դահլիճ 1500 ֏ 16 + Կապույտ փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 1500 ֏
21:30 21:30 Անքնություն Անքնություն Կարմիր փոքր դահլիճ 2000 ֏ 16 + Կարմիր փոքր դահլիճ Հայերեն 16+ 2000 ֏
22:00 22:00 Ինիշերինի Բանշիները Ինիշերինի Բանշիները Կարմիր դահլիճ 2500 ֏ 16 + Կարմիր դահլիճ Ռուսերեն 16+ 2500 ֏
Ժամ Անվանում Դահլիճ Ցուցադրման լեզու Տարիք Արժեք
20:00 20:00 Մեծ Լեբովսկի (ENG) Մեծ Լեբովսկի (ENG) Կարմիր դահլիճ 3000 ֏ 18 + Կարմիր դահլիճ Անգլերեն՝ ռուսերեն ենթագրերով 18+ 3000 ֏
Ժամ Անվանում Դահլիճ Ցուցադրման լեզու Տարիք Արժեք
16:00 16:00 Մեծ Լեբովսկի (ENG) Մեծ Լեբովսկի (ENG) Կարմիր դահլիճ 3000 ֏ 18 + Կարմիր դահլիճ Անգլերեն՝ ռուսերեն ենթագրերով 18+ 3000 ֏

Պրոմո

Սպասվող ֆիլմեր